Very Peri. Колір року 2022

Сьогодні Pantone назвав головний колір 2022 року: ним став Very Peri 17-3938.


Ось що сам інститут розповідає про новий тренд:

 

"Ми живемо в епоху змін. PANTONE 17-3938 Very Peri - це символ глобального духу часу та перехідного періоду, який ми переживаємо. У міру того, як ми виходимо з періоду інтенсивної ізоляції, наші уявлення та стандарти змінюються, а наше фізичне та цифрове життя зливаються по-новому.

Цифровий дизайн допомагає нам розширити межі реальності, відкриваючи двері в динамічний віртуальний світ, де ми можемо досліджувати і створювати нові колірні можливості. 3938 Very Peri ілюструє злиття сучасного життя і те, як колірні тенденції у цифровому світі виявляються у фізичному світі та навпаки."

 

Вперше за всю історію існування інституту було створено новий колір, який повинен відображати глобальні інновації та перетворення, що відбуваються. Оскільки суспільство продовжує усвідомлювати, що колір є важливою формою спілкування та способом виражати та впливати на ідеї та емоції, залучати та спілкуватися, складність цього нового синього відтінку з червоно-фіолетовим підтоном підкреслює величезні можливості, які відкриваються перед нами."