Один день в Парижі.

Сьогодні The Moor проведе один день в осінньому Парижі з неймовірною Анною Вітюк.
І повірте, цього часу буде цілком достатньо, щоб закохатися в це місто, дивлячись на нього очима цієї приголомшливої дівчини.

Париж, який я люблю 🖤
Прокидаюся в першому районі, адже більш ідеального не буває! Тут тобі і Лувр за два кроки, найкращі кафе та найстильніші французи.
Спочатку вирушаємо за кавою в Пале Рояль, у знаменитий cafe Kitsune, по дорозі захоплюємося красою садів і не забуваємо захопити хрусткі круасани в Aux Castelblangeois.

Або ж просто забігаємо до La Nemours, де ми вже встигли побачити Джолі у фільмі «Турист». Беремо тартин із джемом, кафе крем і спостерігаємо за місцевими. Після сніданку поринаємо у розмаїття музеїв: тут і Лувр, і Оранжері, і новий La Bourse de Commerce для любителів сучасного мистецтва.
Так, все це перший район Парижа 🖤

А ми йдемо далі. За вінілом та книгами, у місце, яке знають лише місцеві. Boulinier - книги будь-якого жанру, за 2-3 €, сюди варто прийти навіть заради атмосфери.
Якщо ви встигли зголодніти, тоді нам на Rue Montorgueli, яка вздовж і поперек всипана кафе, бістро та квітковими магазинами 🖤 від себе рекомендую Le Compas, тут можна знайти страву на будь-який смак, але я раджу спробувати щось істинно французьке.

Час вийти з 1 і 2-го району та йти милуватися Ейфелевою вежею. Тільки не в саму туристичну точку, а в паризький дворик, звідки так приємно спостерігати захід сонця з видом на творіння Ейфеля. А фото звідси виходять набагато красивішими, ніж сидячи на галявині, де не дають спокою туристам місцеві продавці вина, тютюну та сувенірів.
Avenue de Camoens, один з найпрекрасніших спотів для споглядання вечірнього мерехтіння вежі або зустрічі світанку. Тільки приходьте заздалегідь, місце встигло набути деякої популярності
А потім повертайтеся пішки в готель вздовж Сени, щоб насолодитися мостами, прекрасною архітектурою (якщо скласти список кожної історичної будівлі, ви просто втомитеся читати), і стильними французами.
Такий він, один день із Парижа 🖤