Jakarta calling. YouTube канал про столицю Індонезії очима корейців.

Усі ми знаємо про Балі. Багато хто бував там, інші все ще надихаються дивовижними картинками острова. Але, у підсвідомості багатьох, Балі існує, як окрема республіка, і не асоціюється, як частина країни під назвою Індонезія.

 

Сьогодні хочу поділитися з вами каналом корейської пари, присвяченому естетиці повсякденного життя у столиці Індонезії Джакарті. Можливо, для багатьох, як і для мене, це місто стане справжнім відкриттям.

 

YeoGaeul여가을_ Jakarta VLOG

 

Lifestyle канал корейської пари, яка мешкає в Джакарті. Відео наповнені естетикою повсякденності, подорожами країною та прогулянками Джакартою.

Корейський YouTube – це окремий вид мистецтва. Це неймовірно, але навіть повсякденна рутина, здається якоюсь магічною, наповненою естетикою та спокоєм.
Корейський канал про Індонезію загалом та про Джакарту зокрема, змусив мене подивитися на місто іншими очима. Побачити естетику кам'яних джунглів, що потопають у зелені. Полюбити їх розмірене, неспішне життя у величезному мурашнику і зрозуміти, що щастя поруч, можливо, я просто дивлюся на нього не під тим кутом.