Coorie. Шотландська відповідь Hygge

Зараз складно знайти людину, яка б не знала про данську концепцію Hygge. Про Hygge багато писали та ще більше говорили. У свій час це стало справжньою революцією у світі домашнього затишку.

 

З наближенням осені, чекаючи холодних вечорів, ми вирішили розібратися в іншій концепції, яка обіцяє зайняти міцне місце в серцях любителів домашнього затишку і не тільки. Адже шотландська практика побудови щастя Coorie, що є відповіддю датському Hygge – це не лише про домашній затишок, а й про взаємодію з довкіллям. Адже всі ми знаємо, що шотландці черпають свої сили саме у рідній землі.

 

 

В основу шотландської концепції покладено зв'язок людини з рідною землею, уміння черпати сили у навколишній природі, домашній затишок та філософія розумного споживання. Практика Coorie вчить щастя у дрібницях, тих, які обов'язково помічаєш, коли знаходиш із себе сили зменшити божевільний темп сучасного життя. Шотландці вчать нас цінувати затишок, гарні книги, щирих людей поряд, вчать насолоджуватися смаком домашньої їжі, єднання з природою, любові до домашніх тварин і того, як стати частиною чогось більшого.

 

Восени нам особливо хочеться звернутися клубочком під вовняним пледом, слухати дощ за вікном, насолоджуватися смаком чаю з бергамотом і читати книги про головне.

Восени нам хочеться Coorie.

 

Photo: Ciara Menzies